Bilder FÅTÖLJER. 1 par. Funkis. 1940-tal. Tyg och alm.
FÅTÖLJER. 1 par. Funkis. 1940-tal. Tyg och alm.
H 83 cm B 90 cm D 87 cm. Slitage och hål på klädsel.