Bilder TULPANBORD. Svartlackerad plast. Troligen IKEA. 1980-tal.
TULPANBORD. Svartlackerad plast. Troligen IKEA. 1980-tal.
H 73 cm. Diameter 108 cm . Repor och mindre färgbortfall på skiva.