Bilder 4 stolar, Lilla Åland, Carl Malmsten

4 stolar, Lilla Åland, Carl Malmsten

4700 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Ljuslykta.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Ångermanland

RESVÄSKOR 3st, äldre, H: 18x 75x 47cm största (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Kommod.

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Ångermanland

Serigrafi Roy Lichtenstein (1923-1997), USA. Guild Hall, East Hampton, 1974, ej signerad, Silkscreen, reproduktion efter målningen Landscape, oramat löst blad. Silkscreen. Bladets mått: 81x86,5

Värdering: -

Bud: 2 800 SEK