Bilder LISA LARSON, ägghöna med lock, stengods, Keramikstudion, Gustavsberg

LISA LARSON, ägghöna med lock, stengods, Keramikstudion, Gustavsberg

1200 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Gulspräcklig glasyr, signerad Lisa L K-studion Gustavsberg Sweden, höjd ca 17,5 cm

BESTICK äldre & VÄGGMASK H:35 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

PLÅTSKRIN 15*33*19 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

FOTOGENKÖK Primus No 1.S:or, No 5.S:or (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 300 SEK

SKÅL, LJUSSTAKAR & BAKFORMAR

Värdering: -

Bud: 0 SEK