Bilder Jahn Aaamodt Fåtöljer & fotpall "Air" Conform 2000-tal (2 st)

Jahn Aaamodt Fåtöljer & fotpall "Air" Conform 2000-tal (2 st)

13000 SEK

Värdering: 6 000 SEK

Snurrfotöljer med justerbar rygg samt höj och sänkbart nackstöd, helstoppade med grå tygklädsel och fotpall
Armstödssidor i formpressad ytfaner i svartbetsad ek, snurrfot i formguten och svartlackad aluminium
Märkta: Conform

Höjd: 101 cm
Sitthöjd: 44 cm
Bredd: 80 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar

Jahn Aaamodt Armchairs & footstool "Air" Conform 2000s (2 pcs)

Swivel armchairs with adjustable back and height-adjustable headrest, fully upholstered with gray fabric upholstery and footstool
Armrest sides in molded surface veneer in black stained oak, swivel base in mold gut and black lacquered aluminum
Marked: Conform

Height: 101 cm
Seat height: 44 cm
Width: 80 cm

Condition report: Minor wear and tear, no other remarks

BORDSLAMPA metall H:42 cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK

PLÅTFÅGEL Hacke H:32 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

PLÅTFÅGEL Dolly H:45 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

PLÅTFÅGEL H:36 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK