Bilder Jahn Aaamodt Fåtöljer & fotpall "Air" Conform 2000-tal (2 st)
Snurrfotöljer med justerbar rygg samt höj och sänkbart nackstöd, helstoppade med svart tygklädsel och fotpall
Armstödssidor i formpressad ytfaner i svartbetsad ek, snurrfot i formguten och svartlackad aluminium
Märkta: Conform
Höjd: 101 cm
Sitthöjd: 44 cm
Bredd: 80 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, slitage i klädsel på ett armlän, inga övriga anmärkningar
Jahn Aaamodt Armchairs & footstool "Air" Conform 2000s (2 pcs)
Swivel armchairs with adjustable back and height-adjustable headrest, fully upholstered with black fabric upholstery and footstool
Armrest sides in molded surface veneer in black stained oak, swivel base in mold gut and black lacquered aluminum
Marked: Conform
Height: 101 cm
Seat height: 44 cm
Width: 80 cm
Condition report: Minor use wear, wear in upholstery on one armhole, no other remarks
Slutar om 2 timmar 27 minuter
Slutar om 2 timmar 27 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 2 timmar 28 minuter