Bilder Soffbord glas & aluminium 2000-tal

Soffbord glas & aluminium 2000-tal

Värdering: 800 SEK

Runt soffbord med två glastoppar i marmorerat och härdat glas
Ram och ben i svartlackad metall

Höjd: 45 cm
Diameter: 80 cm

Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage, inga övriga anmärkningar

Coffee table glass & aluminum 2000s

Round coffee table with two glass tops in marbled and tempered glass
Frame and legs in black lacquered metal

Height: 45 cm
Diameter: 80 cm

Condition report: Minor insignificant wear, no other remarks

Stol s.k vändstol, 1800-tal

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Däck Continental, 5 stycken

Värdering: -

Bud: 2 000 SEK

Sängbord 1900-tal

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Sidobord 1 par, 1960-1970 tal

Värdering: -

Bud: 225 SEK