Bilder Dietrich Grunewald 1916-2003 Olja på Duk

Dietrich Grunewald 1916-2003 Olja på Duk

300 SEK

Värdering: 800 SEK

Motiv av barn till häst
Signerad

Mått på duk: 51 x 41 cm
Mått med ram: 60 x 50 cm

Konditionsrapport: Färgsprickor, färgbortfall, inga övriga anmärkningar
Dietrich Grunewald 1916-2003 Oil on Canvas
Motif of children and horse
Signed

Dimensions of canvas: 51 x 41 cm
Dimensions with frame: 60 x 50 cm

Condition: Paint cracks, paint loss, no other remarks

Kockum emalj hink, 10L

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Placeringsbord, "Ovalen" Carl Malmsten

Värdering: 500

Bud: 1 600 SEK

Norrbotten

Svemab rostfri hink

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Kockum emalj hink, 12L

Värdering: -

Bud: 250 SEK