Bilder Kurt Wollinger Olja på Duk

Kurt Wollinger Olja på Duk

600 SEK

Värdering: 800 SEK

Motiv av en skog
Signerad: Wollinger

Mått på duk: 50 x 61 cm
Mått med ram: 76 x 65 cm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar

Kurt Wollinger Oil on canvas
Motif of a forest
Signed: Wollinger

Dimensions of canvas: 50 x 61 cm
Dimensions with frame: 76 x 65 cm

Condition: Minor age-based wear, no other remarks

MATTA, Wilton, 170x240cm

Värdering: -

Bud: 475 SEK

DUSCHVÄGGAR oanvända i glas & aluminium. H: 195x90cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

SALONGSBORD, Karl Johan-stil, 18-1900 tal. H: 74x 135x 90cm (biten som saknas på sista bilden medföljer)

Värdering: -

Bud: 60 SEK

HATTHYLLA modern tillverkning. 77x34cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 125 SEK