Bilder Bertil Johansson-Bajo 1906-1982 Olja på pannå
"Från Kittelfjäll 1970"
Signerad: Bajo
Mått på pannå: 40,5 x 33 cm
Ej ramad
Bertil Johansson-Bajo 1906-1982 Oil on panel
"From Kittelfjäll 1970"
Signed: Bajo
Dimensions of panel: 40.5 x 33 cm
Not framed
Condition report: No remarks
Slutar om 12 minuter
Slutar om 12 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 12 minuter