Bilder Albert Scharning Halsband Silver och Emalj 1900-tal

Albert Scharning Halsband Silver och Emalj 1900-tal

2800 SEK

Värdering: 800 SEK

Norge.
Halslänk i silver och blå emalj.
Märkt: A.Sch 925 S

Längd: 40 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Albert Scharning Necklace Silver and Enamel 20th Century
Norway.
Necklace in silver and blue enamel
Marked: A.Sch 925 S

Length: 40 cm

Condition: Minor usage wear, no other remarks

SKOR Viking st.41

Värdering: -

Bud: 50 SEK

SEDEL norsk 100:-

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TELEFON Musse Pigg, plast, Disney H:37 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

ÄGGKOPPSSTÄLL porslin och vitmetall D:21 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Slutar om 7 minuter