Bilder Hag Hans Engstedt Färglitografi
Hag Hans Engstedt Färglitografi
Hag Hans Engstedt född: 1949
"Kanadagäss"
Signerad med blyerts: HagHans Engstedt
Numrerad: 127/360
Mått bildyta: 38 x 28 cm
Löst blad
Hag Hans Engstedt Color lithography
Hag Hans Engstedt born: 1949
"Canada Geese"
Signed in pencil: HagHans Engstedt
Numbered: 127/360
Image area dimensions: 38 x 28 cm
Loose sheet
Condition report: No remarks