Bilder Rosenthal Figurin Flamingo Porslin 1900-tal
Figurin i porslin föreställandes en flamingo.
Märkt: Rosenthal
Höjd: 18 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Rosenthal Figurine Flamingo Porcelain 20th Century
Figurine made of porcelain representing a flamingo.
Marked: Rosenthal
Height: 18 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 70 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK