Bilder Taklampor Zero modell "5080" 1980-tal (3 st)
Taklampor med konformad skärm i grönt glas och vitt underfång
Sandblästrad glasskiva i botten och fästen i metall
Etikettmärkta: Zero 5080
Höjd: 24 cm
Diameter: 18 cm
Konditionsrapport: Saknar upphängning, en skiva/skärm sprucken, flertalet mindre nagg längs kanterna, mindre åldersbaserat slitage, repor och märken, inga övriga anmärkningar
Ceiling lamps Zero model "5080" 1980s (3 pcs.)
Ceiling lamps with a cone-shaped shade in green glass and a white base
Sandblasted glass panel at the bottom and metal brackets
Labeled: Zero 5080
Height: 24 cm
Diameter: 18 cm
Condition report: Missing suspension, one disc/screen cracked, minor nicks along the edges, minor age-based wear, scratches and marks, no other remarks
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK