Bilder Lladro Figurin Stengods Spanien 1900-tal
Figurin föreställande en gråtande kvinna
Tillverkad i glaserat stengods
Märkt: Lladro
Höjd: 28 cm
Lladro Figurine Stoneware Spain 20th century
The figurine depicting a crying woman
Made of glazed stoneware
Marked: Lladro
Height: 28 cm
Condition report: No remarks
Slutar om 5 timmar 39 minuter
Slutar om 5 timmar 39 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 5 timmar 39 minuter