Bilder Okänd Konstnär Olja på duk

Okänd Konstnär Olja på duk

800 SEK

Värdering: 1 200 SEK

Motiv av fiskeläge
Osignerad

Mått på duk: 56 x 47 cm
Mått inklusive ram: 58 x 49 cm

Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Unknown artist Oil on panel
Motif from fishing village
Unsigned

Canvas dimensions: 56 x 47 cm
Dimensions including frame: 58 x 49 cm

Condition report: Minor wear on frame, No other remarks

Skål med lock, Meissen

Värdering: 500

Bud: 350 SEK

Norrbotten

Sven Wejsfelt skulptur "Päron" + Orrefors ljuslykta

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Konstglas "Tupp" tillskriven Murano, Italien, 1900-tal

Värdering: -

Bud: 350 SEK

4 delar porslin, Meissen

Värdering: 500

Bud: 550 SEK

Norrbotten