Bilder Charles Etienne Pierre Motte "Passage de Mincio" Gravyr 1800-tal

Charles Etienne Pierre Motte "Passage de Mincio" Gravyr 1800-tal

250 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Konstnär: Théodore Gudin (1802 - 1880)
Printare: Charles Etienne Pierre Motte (1785 - 1836)

Plåtmått: 41 x 28 cm
Mått inklusive ram: 62 x 51 cm

Konditionsrapport: Fuktfläckar, Åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.

Charles Etienne Pierre Motte "Passage de Mincio" Engraving from the 19th century
Artist: Théodore Gudin (1802 - 1880)
Printer: Charles Etienne Pierre Motte (1785 - 1836)

Plate dimensions: 41 x 28 cm
Dimensions including frame: 62 x 51 cm

Condition report: Moisture stains, Age-based wear, No other remarks.

DON PEDRO Kaffebryggare

Värdering: -

Bud: 90 SEK

BYGGCENTRAL Grunda

Värdering: -

Bud: 425 SEK

VÄGGLAMPA H:28 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

TALLRIKAR djupa 12st. "Måsen" Bing & Gröndahl, Danmark D:21,5 cm

Värdering: -

Bud: 1 050 SEK