Bilder Armband / Länk 18K Guld 1900-tal
Armband tillverkad av 18K Rött guld.
Stämplad: 750
Längd: 17,5 cm
Vikt: 14,6 gram
Bracelet / Link 18K Gold from the 20th century
Bracelet made of 18K Red gold.
Stamped: 750
Length: 17.5 cm
Weight: 14.6 grams
Condition report: No remarks
Slutar om 4 timmar 25 minuter
Slutar om 4 timmar 26 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 4 timmar 26 minuter