Bilder Fönsterlampor Tiffanystil 1900-tal (3 st.)
Tre stycken fönsterlampor tillverkade i glas och metall
Skärmar i skurna, flerfärgade glasstycken med motiv av blommor
Diameter: 13 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, mindre märken, inga övriga anmärkningar
Window lamps Tiffany style 20th century (3 pcs.)
Window lamps made of glass and metal.
Made of cut, multicolored glass pieces with flower motifs.
Diameter: 13 cm
Condition report: Age-based wear, minor marks, no other remarks
Slutar om 11 timmar 5 minuter
Slutar om 11 timmar 5 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 11 timmar 5 minuter