Bilder Ralph Lauren Väska 1900-tal
Handväska i svart och brunt läder.
Brickmärkt: Ralph Lauren
Höjd: 28 cm
Längd: 36 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Ralph Lauren Hand bag 20th Century
Handbag made of black and brown leather.
Tray marked: Ralph Lauren
Height: 28 cm
Length: 36 cm
Condition: Minor usage wear, no other remarks
Slutar om 14 timmar 13 minuter