Bilder Kristina Nilsdotter Olja på duk 2013
Konstnär född: 1966
"Nästanvadsomhelstochenko"
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 2013
Mått på duk: 120 x 80 cm
Mått inkl ram: 124 x 84 cm
Kristina Nilsdotter Oil on canvas 2013
Artist born: 1966
"Almostanythingandacow"
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 2013
Dimensions of canvas: 120 x 80 cm
Dimensions including frame: 124 x 84 cm
Condition report: No remarks
Slutar om 2 timmar 8 minuter
Slutar om 2 timmar 8 minuter