Bilder Kristina Nilsdotter Olja på duk
Konstnär född: 1966
Komposition
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 2011
Mått på dukar: 27 x 22 cm
Mått inkl ram: 103 x 65 cm
Kristina Nilsdotter Oil on canvas
Artist born: 1966
Composition
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 2011
Dimensions of canvases: 27 x 22 cm
Dimensions including frame: 103 x 65 cm
Condition report: No remarks
Slutar om 2 timmar 26 minuter
Slutar om 2 timmar 26 minuter