Bilder Kristina Nilsdotter Olja på duk

Kristina Nilsdotter Olja på duk

2400 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Konstnär född: 1966
Komposition
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 2011

Mått på dukar: 27 x 22 cm
Mått inkl ram: 103 x 65 cm

Kristina Nilsdotter Oil on canvas

Artist born: 1966
Composition
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 2011

Dimensions of canvases: 27 x 22 cm
Dimensions including frame: 103 x 65 cm

Condition report: No remarks

Antik kista ca 46x35 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 2 timmar 26 minuter

Diverseljus saxar m.m.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 2 timmar 26 minuter

Diverse skrin

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 2 timmar 26 minuter

Diverse träsaker

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 2 timmar 26 minuter