Bilder Kurt Lundberg Olja på Duk
Same i höstlandskap
Signerad: Kurt Lundberg
Mått på duk: 60 x 50 cm
Mått med ram: 72 x 62 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Kurt Lundberg Oil on Canvas
Sami in autumn landscape
Signed: Kurt Lundberg
Dimensions of canvas: 60 x 50 cm
Dimensions with frame: 72 x 62 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
Slutar om 6 timmar 16 minuter
Slutar om 6 timmar 17 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 6 timmar 17 minuter