Bilder Charles Roka 1912-1999 Olja på duk
Lekande barn
Signerad: Roka
Mått på duk: 81 x 65 cm
Mått med ram: 97 x 81 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Charles Roka 1912-1999 Oil on canvas
Playing children
Signed: Roka
Size of canvas: 81 x 65 cm
Size with frame: 97 x 81 cm
Condition: Minor wear on frame, no other remarks.
Slutar om 9 timmar 39 minuter
Slutar om 9 timmar 40 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 9 timmar 40 minuter