Bilder Gunvor Olin-Grönqvist Väggrelief Arabia Finland 1970-tal
Väggrelief i glaserat stengods föreställande två hönor
Signerad: GOG
Märkt: Arabia Finland
Mått: 33 x 27
Gunvor Olin-Grönqvist Väggrelief Arabia Finland 1970s
Wall relief in glazed stoneware representing two hens
Signed: GOG
Marked: Arabia Finland
Dimensions: 33 x 27
Condition report: No remarks
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK