Bilder Gunvor Olin-Grönqvist Väggrelief Arabia Finland 1970-tal

Gunvor Olin-Grönqvist Väggrelief Arabia Finland 1970-tal

700 SEK

Värdering: 800 SEK

Väggrelief i glaserat stengods föreställande två hönor
Signerad: GOG
Märkt: Arabia Finland

Mått: 33 x 27

Gunvor Olin-Grönqvist Väggrelief Arabia Finland 1970s

Wall relief in glazed stoneware representing two hens
Signed: GOG
Marked: Arabia Finland

Dimensions: 33 x 27

Condition report: No remarks

Carl Malmsten, sideboard, ek, "Herrgården", Bodafors

Värdering: 5 000

Bud: 1 100 SEK

Soffbord, 140x75 cm

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Bord med stolar

Värdering: -

Bud: 0 SEK

TECHNICS SB-EX2 HÖGTALARE

Värdering: -

Bud: 225 SEK