Bilder Kristina Nilsdotter Väggskulptur 2010
"Love och Ove"
Målad betongrelief
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 2010
Mått: 41 x 28 cm
Kristina Nilsdotter Wall sculpture 2010
"Love and Ove"
Painted concrete relief
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 2010
Dimensions: 41 x 28 cm
Condition report: No remarks
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 160 SEK