Bilder Roland Pantze Blandteknik på Papper
Roland Pantze 1947
Porträtt "Anton"
Signerad: Roland Pantze
Daterad: 1983
Mått på bildyta: 47 x 35 cm
Ramens yttermått: 55 x 43 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Roland Pantze Mixed media on Paper
Roland Pantze 1947
Portrait "Anton"
Signed: Roland Pantze
Dated: 1983
Dimensions of imgae area: 47 x 35 cm
Dimensions of frame: 55 x 43 cm
Condition: Minor wear on frame, no other remarks
Slutar om 9 timmar 24 minuter
Slutar om 9 timmar 24 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 9 timmar 24 minuter