Bilder Brickor och coasters, 5+4 st, metall.
Längst: 47 cm.
Smärre bruksskick. Repor förekommer.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 19 timmar 25 minuter
Slutar om 19 timmar 57 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 20 timmar 2 minuter