Bilder Brickor och coasters, 5+4 st, metall.

Brickor och coasters, 5+4 st, metall.

125 SEK

Värdering: 50 SEK

Längst: 47 cm.

Smärre bruksskick. Repor förekommer.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Brödburk och tårtfat, plåt/plast, bl.a. NilsJohan, 1950-tal.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 19 timmar 25 minuter

4 st Fyllegubbar höjd 24 cm

Värdering: 50

Bud: 300 SEK

Slutar om 19 timmar 57 minuter

Kaffebryggare 2 st bl.a Moccamaster största mått 32 cm x 35 cm

Värdering: 50

Bud: 200 SEK

Slutar om 20 timmar 2 minuter

Parti kökstillbehör bl.a Fondue-set Saga Form & grillbestick, största mått 40 cm x 31 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 20 timmar 4 minuter