Bilder Taklampa, lackerad plåt, "Radius", Erik Baslev, Fog & Mörup, Danmark, 1960-tal.
Diam: ca. 42 cm.
Smärre bruksskick.
Slutar om 11 timmar 29 minuter
Slutar om 11 timmar 51 minuter
Slutar om 12 timmar 29 minuter