Bilder Berta Hansson 1910-1994 Tusch på papper
Porträtt.
Monogramsignerad: BH
Daterad: 1953
Mått bildyta: 28 x 17 cm
Mått inklusive ram: 43 x 31 cm
Berta Hansson 1910-1994 Ink on paper
Portrait.
Monogrammed: Bra
Dated: 1953
Image area dimensions: 28 x 17 cm
Dimensions including frame: 43 x 31 cm
Condition report: No comments
Slutar om 3 timmar 43 minuter
Slutar om 3 timmar 43 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 3 timmar 43 minuter