Bilder Ingvar Hällgren 1917-1980 Olja på duk
Stilleben Signerad: Hällgren Mått bildyta: 46 x 37 cm Mått inklusive ram: 57 x 48 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Ingvar Hällgren 1917-1980 Oil on panel Composition. Signed: Hällgren Image area dimensions: 26 x 16 cm Dimensions including frame: 41 x 31 cm Condition report: Minor wear on frame, No other remarks
Slutar om 9 timmar 4 minuter
Slutar om 9 timmar 4 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 9 timmar 5 minuter