Bilder Elsa Ledin Akvarell på papper

Elsa Ledin Akvarell på papper

Värdering: 800 SEK

Landskap Signerad: Elsa Ledin Mått på bildyta: 40 x 32 cm Mått med ram: 56 x 49 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Elsa Ledin Watercolor on Paper Landscape Signed: Elsa Ledin Dimensions of image area: 40 x 32 cm Dimensions with frame: 56 x 49 cm Condition: Wear on frame, no other remarks

TALLRIKAR djupa 6st. Rörstrand "Grön Anna" D:20,5 cm

Värdering: -

Bud: 475 SEK

SLANGAR 6st. D:ca 20mm ytterdiameter

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TALLRIKAR djupa 4st. Rörstrand "Grön Anna" D:20,5 cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

VAS Arvika keramik, Riborg Böving Albråten H:11,5 cm (nagg i fot)

Värdering: -

Bud: 60 SEK