Bilder Fritz Jakobsson Blandteknik på pannå

Fritz Jakobsson Blandteknik på pannå

1000 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Konstnär född 1940 Stilleben Signerad: Fritz Jakobsson Mått på pannå: 75 x 53 cm Mått inklusive ram: 88 x 67 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Fritz Jakobsson Mixed technique on panel Artist born in 1940 Still life Signed: Fritz Jakobsson Dimensions of panel: 75 x 53 cm Dimensions including frame: 88 x 67 cm Condition report: Minor color fading, no other remarks

Skrivbord Engelsk stil

Värdering: -

Bud: 1 600 SEK

Leif Persson, vas konstglas, Studio glas Strömbergshyttan, 1998

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Norrbotten

Barnvagn Emmaljunga, 1900-tal

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Tapio Wirkkala, vas modell 3512, iittala

Värdering: 1 500

Bud: 1 700 SEK

Norrbotten