Bilder Fritz Jakobsson Blandteknik på pannå
Konstnär född 1940 Stilleben Signerad: Fritz Jakobsson Mått på pannå: 75 x 53 cm Mått inklusive ram: 88 x 67 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Fritz Jakobsson Mixed technique on panel Artist born in 1940 Still life Signed: Fritz Jakobsson Dimensions of panel: 75 x 53 cm Dimensions including frame: 88 x 67 cm Condition report: Minor color fading, no other remarks
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Norrbotten