Bilder Sixten Fager 1920-2010 Färglitografi

Sixten Fager 1920-2010 Färglitografi

1 månad 24 minuter

2024-03-28 15:29

1000 SEK

Värdering: 800 SEK

Fjällmotiv Signerad: S. Fager Daterad: 1989 Numrerad: 43/185 Mått på bildyta: 61 x 49 cm Mått med ram: 74 x 62 cm
Sixten Fager 1920-2010 Color litograph Mountain motif Signed: S. Fager Dated: 1989 Numbered: 43/185 Dimensions of image area: 61 x 49 cm Dimensions with frame: 74 x 62 cm Condition: No remarks

Armbandsur

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Skål

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Bojan, Kina, 18/1900-tal

Värdering: -

Bud: 1 300 SEK

Filmisar

Värdering: -

Bud: 300 SEK