Bilder Carl Leo Åman Snidad trätavla

Carl Leo Åman Snidad trätavla

Värdering: 800 SEK

"I smedjan" Monogramsignerad Mått: 45 x 35
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar

STAKET 4 delar. B:ca 8m. H:90cm

Värdering: -

Bud: 800 SEK

VAS Oskel DK H:15 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

HERRCYKEL Maraton 27" (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 150 SEK

TILLBRINGARE H:26 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK