Bilder Lena A Linderholm Färglitografi

Lena A Linderholm Färglitografi

800 SEK

Värdering: 1 200 SEK

Konstnär född: 1947 Motiv av blommor och båt Signerad: Lena A Linderholm Numrerad: 1/19 Bladmått: 42 x 30 cm Oramad
Lena A Linderholm Color lithograph Artist born: 1947 Motif of flowers and a boat Signed: Lena A Linderholm Numbered: 1/19 Dimensions of paper: 42 x 30 cm Unframed Condition: No remarks

VAGNSHJUL i järn, äldre. D:73cm

Värdering: -

Bud: 225 SEK

SKÅLAR Arvika keramik "Kylle" H:8,5 cm D:15 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

MARKNADSSTÄLLNING med tak. 6meter.

Värdering: -

Bud: 375 SEK

BORDSLAMPA/FÖNSTERLAMPA IKEA Total H:28 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK