Bilder Lillan Michelin Färglitografi
Konstnär född: 1947 Motiv av ett par Signerad: Lillan Michelin Numrerad: 269/280 Mått på papper: 63 x 47 cm Ej inramad
Lillan Michelin Color Lithograph Artist born: 1947 Motif of a couple Signed: Lillan Michelin Numbered: 269/280 Dimensions of paper: 63 x 47 cm Unframed Condition: No remarks
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK