Bilder Wei Stålberg Öhgren Olja på duk

Wei Stålberg Öhgren Olja på duk

200 SEK

Värdering: 1 000 SEK

"Stilleben vid fönster" Signerad: Wei Mått på duk: 110 x 61 cm Mått med ram: 117 x 68 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, slitage och märken på ram, inga övriga anmärkningar
Wei Stålberg Öhgren Oil on Canvas "Still life by window" Signed: Wei Dimensions of canvas: 110 x 61 cm Dimensions with frame: 117 x 68 cm Condition: Age-based wear, wear and marks on frame, no other remarks

WESTERNSMYCKE läderband, fjädrar, pärlor och brickor

Värdering: -

Bud: 50 SEK

VÄGGLJUSSTAKE Total H:60 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

VÄGGUR Rokokostil, konstmassa H:65 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TÅNG för kulgjutning L:50 cm

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 7 minuter