Bilder Fritz Jakobsson Blandteknik på pannå

Fritz Jakobsson Blandteknik på pannå

Värdering: 4 000 SEK

Konstnär född 1940 Komposition med musikinstrument. Signerad: Fritz Jakobsson Daterad: 1972 Mått på pannå: 80 x 58 cm Mått inklusive ram: 91 x 69 cm
Fritz Jakobsson Mixed technique on panel Artist born in 1940 Composition with musical instruments. Signed: Fritz Jakobsson Dated: 1972 Dimensions of panel: 80 x 58 cm Dimensions including frame: 91 x 69 cm Condition report: No remarks

Antik kista ca 46x35 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 17 minuter

Diverseljus saxar m.m.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 17 minuter

Diverse skrin

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 17 minuter

Diverse träsaker

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 17 minuter