Bilder Lykta i plåt & glas 1900-tal

Lykta i plåt & glas 1900-tal

200 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Hängande lykta med elektrisk belysning Tillverkad av svartlackad bleckplåt och fönsterglas Höjd: 60 cm Bredd: 45 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, mindre märken och repor, inga övriga anmärkningar
Lantern in tin & glass 20th century Hanging lantern with electric lighting Made of black painted sheet metal and window glass Height: 60 cm Width: 45 cm Condition report: Minor use wear, minor marks and scratches, no other remarks

Väska, Mulberry

Värdering: 500

Bud: 3 000 SEK

Norrbotten

190 Textil

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Närke

191 Resväska

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Närke

Halsband, Bismarck, 18 K guld

Värdering: 45 000

Bud: 38 000 SEK

Norrbotten