Bilder Klas Engman 1905-1977 Olja på duk

Klas Engman 1905-1977 Olja på duk

1 månad 2 timmar 33 minuter

2024-03-28 15:44

Värdering: 800 SEK

"Mirosa" Signerad: K Engman Mått på pannå: 56 x 47 cm Mått med ram: 59 x 49 cm
Klas Engman 1905-1977 Oil on canvas "Mirosa" Signed: K Engman Dimensions of panel: 56 x 47 cm Dimensions with frame: 59 x 49 cm Condition report: No remarks

Kameror och väska

Värdering: -

Bud: 0 SEK

BYRÅ

Värdering: -

Bud: 1 900 SEK

SERVISBESTICK

Värdering: -

Bud: 125 SEK

YAMAHA NATURAL SOUND AV RECEIVER "RX-V357"

Värdering: -

Bud: 70 SEK