Bilder Okänd konstnär Akvarell på papper 1900-tal
Komposition med blommor & fjärilar. Otydligt signerad / Oidentifierad konstnär. Mått bildyta: 50 x 45 cm Mått inklusive ram: 61 x 57 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Unknown artist Watercolor on paper from the 20th century Composition with flowers & butterflies. Indistinctly signed / Unidentified artist. Image area dimensions: 50 x 45 cm Dimensions including frame: 61 x 57 cm Condition report: Minor wear on frame, No other remarks.
Slutar om 11 timmar 1 minut
Slutar om 11 timmar 1 minut
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 11 timmar 2 minuter