Bilder Okänd konstnär Olja på duk 1900-tal

Okänd konstnär Olja på duk 1900-tal

350 SEK

Värdering: 800 SEK

Landskapsmotiv Signerad: OB Oidentifierad konstnär Mått på duk: 81 x 63 cm Oramad
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Unknown artist Oil on canvas from the 20th century Signed: OB Unidentified artist Dimensions of canvas: 81 x 63 cm Unframed Conditional report: Minor age-based wear, no other remarks.

278 Stenkakor

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Närke

Ring med diamant, 18 K guld

Värdering: 7 500

Bud: 7 850 SEK

Norrbotten

279 2 Stolar

Värdering: -

Bud: 20 SEK

Närke

Ragnar Johansson, olja på duk

Värdering: 1 000

Bud: 500 SEK

Norrbotten