Bilder Ljusstakar stengods 1800/1900-tal (3 st)
Ljusstakar tillverkade av mattglaserat stengods i gult med dekor av band och blomster i blått Höjd: 29,5 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Candlesticks stoneware 19th/20th century (3 pcs) Candlesticks made of matte glazed stoneware in yellow with decoration of ribbons and flowers in blue Height: 29.5 cm Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK