Bilder Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal

Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal

1000 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Skulptör född: 1967 "The shell" Tillverkad av guldpatinerad brons Brickmärkt: W Numrerad: 8/99 Diameter: 37 cm Höjd: 12 cm
Andreas Wargenbrant Bronze sculpture 2000s Sculptor born: 1967 "The shell" Made of gold patinated bronze Plate marked: W Numbered: 8/99 Diameter: 37 cm Height: 12 cm Condition report: No remarks

VERKTYGSBÄLTE

Värdering: -

Bud: 250 SEK

TOFFLOR st.43

Värdering: -

Bud: 70 SEK

BASLÅDA 40*33*26 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

BORRHAMMARE Hitachi (fungerar)

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Slutar om 6 minuter