Bilder Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal
Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal
Skulptör född: 1967 "The shell" Tillverkad av guldpatinerad brons Brickmärkt: W Numrerad: 8/99 Diameter: 37 cm Höjd: 12 cm
Andreas Wargenbrant Bronze sculpture 2000s Sculptor born: 1967 "The shell" Made of gold patinated bronze Plate marked: W Numbered: 8/99 Diameter: 37 cm Height: 12 cm Condition report: No remarks