Bilder Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal
Skulptör född: 1967 "Viking Dalahäst" Tillverkad av guldpatinerad brons Gjutarstämpel och signatur Höjd: 34 cm
Andreas Wargenbrant Bronze sculpture 2000s Sculptor born: 1967 "Viking Dalahorse" Made of gold patinated bronze Casting stamp and signature Height: 34 cm Condition report: No remarks
Slutar om 3 timmar
Slutar om 3 timmar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 3 timmar