Bilder Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal
Skulptör född: 1967 "Miniatyr Louis Vuitton" Tillverkad av patinerad brons Signerad Höjd: 5 cm Längd: 6 cm
Andreas Wargenbrant Bronze sculpture 2000s Sculptor born: 1967 "Miniature Louis Vuitton" Made of patinated bronze Signed Height: 5 cm Length: 6 cm Condition report: No remarks
Slutar om 5 timmar 11 minuter
Slutar om 5 timmar 11 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 5 timmar 12 minuter