Bilder Per Sundstedt Taklampa "Hinken" 1970-tal

Per Sundstedt Taklampa "Hinken" 1970-tal

Värdering: 1 000 SEK

Taklampa modell "Hinken" formgiven av Per Sundstedt för Kosta Lampan 1970-tal Skärm i brun plast och aluminium Ej funktionstestad Höjd: ca 44 cm Diameter: 57 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre repor och märken, inga övriga anmärkningar
Per Sundstedt Ceiling lamp "Bucket" 1970s Ceiling lamp model "Bucket" designed by Per Sundstedt for Kosta Lampan 1970s Screen in brown plastic and aluminium, inside in white plastic Not functionally tested Height: ca 44 cm Diameter: 57 cm Condition: Minor age-based wear, minor scratches and marks, no other remarks

SPARKAR 2st, äldre. L:228cm (medar sitter löst på ena sparken)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

LJUSSTAKE Candy Design H:26 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

STAKET 4 delar. B:ca 8m. H:90cm

Värdering: -

Bud: 800 SEK

VAS Oskel DK H:15 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK