Bilder Golvlampa "Taller Uno Kay P" 1900-tal
Skaft i kromad metall med höj och sänkbar skärm Rund, gjuten fot i lövträ Höjd: ca. 140 cm
Konditionsrapport: Mindre brukssliatge, inga övriga anmärkningar
Floor lamp "Taller Uno Kay P" 20th century Handle in chromed metal with adjustable screen Round, molded foot in hardwood Height: approx. 140 cm Condition report: Minor wear and tear, no other remarks
Slutar om 3 timmar 1 minut
Slutar om 3 timmar 1 minut
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 3 timmar 1 minut