Bilder HYLLSYSTEM för vägg, fanerat i teak, med skåp & lådor, H: 188x 145x 31cm totalt (bruksslitage)
HYLLSYSTEM för vägg, fanerat i teak, med skåp & lådor, H: 188x 145x 31cm totalt (bruksslitage)